אמיר שפר המלצות

אמיר שפר הנו מומחה בכיר בעל ניסיון של כ- 20 שנה. כיום, הנו מנהל מכון טיפולי ומלמד באקדמיה טיפול CBT, פסיכולוגיה חיובית ופילוסופיה בודהיסטית.
רוב הפניות לטיפול אמיר הנן בנושאים מורכבים וכאשר לרוב בעבר לא קיבלו מענה מתאים.
אמיר מטפל כיום בנושאים של דיכאון, חרדה חברתית, אכילה רגשית, פוסט- טראומה, אובדנות, מחלות כרוניות ומחלות פסיכו-סומטיות, התמכרויות, קבלת החלטות בחיים סביב לימודים, שינוי מקצוע, מערכות יחסים ועוד. כולל התמחות ייחודית בבני נוער ובוגרים צעירים.

 

 • בגלילה כאן כל המלצות על אמיר שפר
 • ובקישור כאן, ההמלצות על אמיר לגבי הצבא

מחלה אוטואימונית (פסוריאזיס, דלקת פרקים) | מחלות לחץ (סטרס)

לאמיר היקר,

הגעתי אלייך, לאחר 20 שנים שאני סובלת מדלקת פרקים ופסוריאזיס.

במהלך השנים, ניסיתי כל טיפול אפשרי: פוטו- תראפיה (שיזוף מבוקר), חופשות בים המלח, כדורים כימיים להקלת כאבים ול"טיפול" בדלקת הפרקים ומה לא???!!! אפילו הייתי אמורה להתחיל בטיפול ביולוגי לדלקת הפרקים.. אמרו לי שאחרת אאבד את כל הגמישות באצבעות.

בשלב מסוים החלטתי, ומזל שכך, לטפל במקור הבעיה, בנפש.

במהלך המפגשים איתך חזרנו לעבר, לתקופה שכל הפסוריאזיס התפרץ אצלי, לתקופה בה דלקת הפרקים התפרצה.

יחד איתך הבנתי, כמה משמעות יש לטראומה שעברתי על הנפש שלי ואיך הגוף שלי "דיבר" את מה שהנפש לא יכלה…
אמיר, אני מודה לך מעמקי ליבי על כל התקופה שליווית אותי, תמכת בי, הקשבת לי ועודדת אותי.

אתה מטפל בחסד עליון והלוואי וירבו כמותך!

כיום, בזכות הטיפול איתך, אני נקייה לגמרי מפסוריאזיס, כאבי הפרקים נעלמו כמעט כליל, וגם כשכבר יש אותם, אני יודעת להקל על עצמי, בעזרת הכלים שהענקת לי.

תודה רבה רבה על הכל,

בהערכה רבה,

ש.

סיוע לגבי השירות הצבאי

אני רוצה להמליץ על אמיר שפר, בן אדם דגול באמת לא חשבתי שיש אנשים כאלה עזר לי בנושא שהיה חשוב לי עם המון דאגה. הוא איש כנה, דואג, נדיב, ועוזר עד הרגע האחרון הוא שלח הודעות ושאל והתעניין באמת אחד האנשים הכי אמיתיים שהכרתי. תודה אמיר שפר יקר.

 • לכל ההמלצות לגבי הצבא לחצו כאן

טיפול בפוסט טראומה, דיכאון וטיפול בהתמכרות לסמים

התקשרתי לאמיר שפר כשהרגשתי שנכנסתי לביצה טובענית בחיים שלי.

אמיר קיבל אותי לטיפול ועזר לי להתחיל את המסע שהיעד שלו הוא אני.

היו רגעים קשים והיו רגעים טובים, אבל לא משנה מה – המסע המשיך.

בעיות שצברתי בילדות לצד כאלו מהצבא קיבלו משמעות, שם וצורה.

באמצעות התהליך שעברתי עם אמיר, אני מבין את עצמי וגם אחרים הרבה יותר טוב.

אני לא חושב שהמסע הזה ייגמר, אבל אין לי ספק שבזכות אמיר התחלתי את המסע לחיות חיים מאושרים ומועילים שסובבים סביב שלווה במקום סבל. 🙏🏻

טיפול CBT בחרדה חברתית

"שלום. קוראים לי א` ואני בן 21 וחצי. הגעתי לטיפול אצל אמיר שפר לאחר שהייתי כמעט שנתיים בבית מבלי לצאת ורוב הזמן בחוסר מעש בגלל החרדות שהיו לי. אני אישית לא האמנתי שאוכל לצאת מהמצב שאני נמצא בו, הייתי בטוח שאני אהיה תקוע עוד שנים רבות בבית עם החרדות והפחדים שלי.

כשהכרתי את אמיר בהתחלה הייתי מאוד סקפטי לגבי הטיפול (ניסיתי בעברי מספר טיפולים ואף אחד מהם לא עזר לי) והיה בי צד שפשוט לא האמין שאני מסוגל לעשות את זה ולחיות ללא חרדות.

אמיר היה שם כשהחרדות היו בשיא. כבר בפגישות הראשונות הוא האמין בי וידע שיהיה פה שינוי (והפעם שינוי לטובה).

הוא צדק.

ככל שהמפגשים שלנו התקדמו, התחלתי להרגיש שיש שיפור ניכר ברמת החיים שלי. פתאום הייתי מסוגל להנות מהחיים ולא לקנא באחרים שהם נהנים.

פתאום אני הייתי הבחור הזה, זה שכל הזמן רציתי להיות!

הוא לימד אותי איך לראות את העולם בזווית שונה ממה שהסתכלתי עליו עד עכשיו, פתאום אני יכול לראות את העולם כמקום יפה ולא רק כמקום מפחיד (אמיר קורא לזה העבודה הקוגניטיבית).

בתקופה שלי אצל אמיר נרשמתי להשלמת בגרויות, התחלתי לצאת עם חברים, לבלות, מסוגל לדבר בטלפון מבלי להרגיש נבוך, לדבר עם בנות ואפילו לצאת איתן (זו העבודה ההתנהגותית, שאמיר קורא לה חשיפות בחיים).

בגדול – הפסקתי להיות לחוץ מסיטואציות חברתיות.

כבנאדם שהחרדה החברתית הכתיבה לי את מהלך החיים שלי (בחרדות, פחדים, המנעויות), הפכתי להיות בנאדם שיש לו שליטה מלאה על החיים ומסוגל לחייך אל החיים בחזרה.

אין לי מילים להודות לו על כמה שהוא שינה לי את החיים. ממבט לאחור אני חושב שעברתי אצל אמיר חוויה מדהימה, הוא לא רק מטפל אלא חבר אמיתי לחיים. "

דיכאון | קבלת החלטות | מציאת כיוון בחיים- לימודי ותעסוקתי

שלום

בגיל 26 מצאתי את עצמי בעיצומו של דיכאון, לקח הרבה מאד זמן להבין ולהודות בפני עצמי שזה "המצב", שאני תקוע בלי כיוון בחיים ולא מצליח לצאת מזה. ברגע שהבנתי שמשהו לא בסדר החלטתי לטפל בעצמי. מעולם לא הלכתי לטיפול פסיכולוגי, יותר מכך, הייתה לי ממש סלידה, רטייה אמיתית מקבלת עזרה מקצועית.

שמעתי על מכון שפר/אמיר שפר מחבר שעבר חוויה מצוינת בטיפול אצל אמיר בהלם קרב- פוסט טראומה, אמרתי לעצמי, אין לך מה להפסיד, אתה צריך עזרה, עושה רושם שהטיפול עוזר, עזרתי אומץ בעצמי, יצרתי קשר והתחלתי את הטיפול.

בהתחלה לא ידעתי למה לצפות, היו לי הרבה קלישאות בראש, אמיר/הטיפול לא ממש התיישב עליהן. אני יכול להעיד שתוך מספר חודשים כבר ממש לא הייתי באותה נק`, יצאתי מתוך החור השחור שחפרתי במו ידי בתוך נפשי. אמיר היה שם לאורך כל הדרך, ממש בלי להרגיש, משבוע לשבוע חלו תמורות משמעותיות, כל דעותיי הקדומות הופרכו, כן, דברנו על אמא ואבא, דברנו על חרדה חברתית ועל הלם קרב, אבל לא, לא ישב מולי בן אדם אפאטי ואמר "ואיך זה גורם לך להרגיש". הטיפול של אמיר הוא אישי ורגישי, עמוק ויסודי, אני אסיר תודה על כל רגע בתוך הטיפול וגם על הרגעים שאחריו, לולא הייתי טס לחו"ל קרוב לוודאי שהייתי ממשיך בו.

כל מי שהיה או בעיצומו של דיכאון יכול להעיד על תחושת חוסר המשמעות, על חור שחור שבולע את כל שמחת העולם, לפעמים אפילו את עצמך, מחשבות כמו :
"בשביל מה טיפול עכשיו?איך זה יעזור לי?הרי אני חסר תקווה גם ככה?"
האמת הפשוטה היא שזהו נרטיב שבחרתי לספר לעצמי, בעזרתו של אמיר הפכתי לא רק את הנרטיב אלא גם את חיי.

תודה לך אמיר!

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  טיפול במשבר

  שבוע לאחר שהאדמה נשמטה תחת רגליי התקשרתי לאמיר. אני לעולם לא אשכח את השיחה, קצרה וקונקרטית: "הייתי אמורה להתחתן בעוד שבועיים, הייתי בהיריון סוף חודש שלישי, הבחור ביטל הכל ונעלם, עשיתי הפלה. אני לא בוכה, אני יודעת שאני צריכה לבכות, אבל אני לא. אני חושבת שיש בעיה"

  אמיר השיב לי שכדאי שאבוא ונראה מה קורה.

  הגעתי, הגעתי מחוייכת כאילו הכל בסדר. אחרי מספר דקות התחלתי לבכות, בכי קשה.. מאיפה מתחילים? מאז עברו 5 חודשים לערך שבמהלכם היו עליות ומורדות, המון תובנות חדשות ולמידה. מי אני? מה אני? מה עושה לי טוב? מה עושה לי רע? מה קרה שם בכלל? אני מכירה את עצמי מחדש.

  אמיר מגלה הקשבה, יכולת לזהות את מה שיש מתחת לפני השטח.. אני נדהמת כל פעם מחדש מהדרך בה הוא מציג לפניי את הדברים, תחושת הביטחון, הקבלה..

  אלפי תודות גם לא יספיקו לתאר את הכרת התודה שלי לאמיר על שהחזיר לי את החיים (ממש ככה), על היכולת לשבת עם חברים ולצחוק, ללכת לטייל ולהנות, ללמוד, לשבת עם עצמי בשקט ושלא יהיו מחשבות טורדניות.

  אני ממליצה בחום על אמיר שפר. לא לבזבז את הזמן בסבל. תנו לעצמכם מתנה.

  אכילה רגשית | דימוי עצמי

  הגעתי לטיפול בשל בעיה במשקל ויתר פעילות גופנית. יותר נכון חשבתי שהיתה לי בעיה במשקל

  הרצון להיות מושלם זה מה שהניע אותי. היתה תקופה שפשוט כמעט ולא אכלתי וכל יום הייתי בחדר כושר. רציתי ריבועים בבטן.. ולא הייתי מוכן להפסיק עד שיהיו לי..

  במהלך הטיפולים עם אמיר הבנתי מי אני ולמדתי לקבל את עצמי כמו שאני.

  אני מרגיש הרבה יותר טוב היום. לא יכולתי לבקש להיות מטופל אצל אדם טוב יותר. הפגישות היו מהנות ועוזרות ביותר.

  תודה רבה על הכל!

  טיפול בפוסט-טראומה

  בפשטות רבה, בלי קלישאות טיפוליות ובלי סיסמאות ריקות אמיר מאוד עזר לי. התחלתי את הטיפול אצל אמיר לפני קרוב לשנה, כאשר אני סובל מPTSD ואמיר מאוד סייע לי להשתלט על חיי בחזרה. אני אסיר תודה לעזרה שקיבלתי ממנו. אמיר מאפשר אווירה נוחה ובטוחה ובין אם בטיפול בקליניקה ובין אם בשיחת טלפון בשעת משבר מעניק תחושה שיש מי שבאמת מקשיב לך

  סיוע בשירות צבאי

  עבור חלק מהילדים, שירות צבאי וכל המסגרת הצבאית הם אתגר עצום ומפחיד. גם אצלנו זה כך. כל אחד חווה אחרת את המסגרת הצבאית ואת כל הנושא הצבאי. בחיפוש אחר איש מקצוע הגענו לאמיר, וגילינו אדם מקצועי ומלא רגישות. אמיר סייע לנו להבין את המצב, את האתגרים שיעמדו לבני בכל הקשור להתרחקות מהבית וכו' ואת אופי ההתמודדות הלא פשוטה שלו בלשון המעטה, עם המצב. כערך מוסף קיבלנו גם תובנות באשר להתמודדות שלנו כהורים עם מורכבות המצב. הכל בדרך נעימה ותומכת. ממליץ בחום.

  ייעוץ וסיוע בשירות צבאי מותאם

  פניתי לאמיר בנוגע לגיוסו של בני לצה"ל. כבר בשיחתנו הטלפונית ,הרגשתי שאמיר אמפטי, קשוב, מכיל ושהגעתי למקום הנכון. כשניפגשנו, אמיר היה מאדדדד מקצועי, אמין, ישר והרגשתי שמבין את מצבו של בני. יצאתי מהפגישה עם אמיר רגועה, נינוחה ובתחושה שיש על מי לסמוך!! ממליצה לכל הורה שיש לו הספק הקטן לגביי התנהלות בנו/בתו, לפנות לאמיר ובטוחה שאמיר יסייע !! אמיר, תודה רבה🌸

  גיוס מחדש

  ברצוני להמליץ על אמיר שעזר לי לחזור לשירות לאחר שקיבלתי פטור, עברנו תהליך סבלני ביחד ומאוד מקצועי, שבסופו של דבר התקבל, אמיר איש יקר ועושה עבודת קודש ממליץ מאוד מספר אחד בתחום!!!

  טיפול בחרדה חברתית

  שמי ב' בן 27. מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד הייתי ה"ביישן". זה שפחות מדבר, שיותר אוהב להיות בצד, שמעדיף להישאר בבית. בשלב כלשהו הבנתי שזה קצת יותר מביישנות – ממש פחדתי מאנשים, ומסיטואציות חברתיות. חשבתי שכולם בוחנים אותי, שופטים אותי, ושבכל דבר שאגיד אני אביך את עצמי. חשבתי שזה יעלם עם הזמן, אבל זה רק החמיר. מצאתי את עצמי אדם מבוגר, בלי חברים כמעט, בלי בת זוג או דייטים הרבה מאוד שנים, ועם קשרים מועטים מאוד בעבודה. החלטתי שאני לא רוצה להמשיך ככה. הבנתי שזה לא יעלם עם הזמן, ושאני צריך לטפל בזה – עדיף מוקדם מאשר מאוחר. החלטתי לפנות לאמיר, והוא עזר לי לתת שם לבעיה שאיתה התמודדתי כל השנים האלו – "חרדה חברתית". הוא עזר לי להבין מאיפה היא נבעה, מהן דפוסי החשיבה שמתלווים לחרדה, ואיך להתגבר עליהן. עם עזרתו, שמלווה בהרבה מאוד נקודות מבט אישיות מהצד שלו, הצלחתי להיות מודע לפעולות ולמחשבות שלי, ולהבין שרוב, אם לא כל, המחשבות החרדתיות הן רק בראש שלי – ולא משתקפות במציאות. היום אני גר עם בת הזוג שלי, מצב שלא יכולתי לדמיין שהוא בכלל אפשרי לפני כשנה. אין ספק שהטיפול אצל אמיר שינה הרבה מדפוסי החשיבה הישנים שלי. מסלול החיים שלי השתנה בזכות הטיפול.

  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

   טיפול במחלה כרונית | טיפול זוגי

   הגענו לטיפול זוגי אצל אמיר שפר בעקבות מחלתה הקשה (סרטן) בה חלתה כשלוש שנים קודם לכן בת זוגי. במהלך כל אותן שנים קשות שקדמו לתחילת הטיפול עם אמיר, התנסינו ביחד ולחוד בטיפולים שונים אצל מספר מטפלים אשר לא הצליחו להביא נחמה או יציבות כלשהי לסערה שאפיינה את חיינו כל אותו הזמן.

   באותן שנים תמיד הרגשנו שאיננו יכולים באמת לתלות תקוות במטפלים, זאת כיוון שהרבה פעמים הם לא היו מוכנים או שלא ידעו לתת את המענה הנכון בזמן הנכון. כפי שלמדנו במהלך השנים, עם מחלה כמו סרטן, חייבים טיפול מסור באמת, בו המטפל מחוייב לסייע נפשית ברגעים הקשים מנשוא, אשר לעיתים מגיעים ללא כל אזהרה מוקדמת.

   טיפול מסור כזה קיבלנו אצל אמיר, שהיה מוכן לעשות המון על מנת להקשיב ולסייע לנו בשעות המצוקה הקשות, אם זה בטלפון ואם זה בפגישות פרונטליות. אמיר היה לצידנו במשך תקופה של יותר משנה (אשר הסתיימה בהתדרדרות הפיסית במצבה של בת זוגי ולבסוף בפטירתה), כל אותה תקופה יכולנו שנינו להרגיש שיש לנו, סופסוף, תמיכה נפשית אמיתית!

   אמיר היה שם לצידנו כל הזמן, תמיד מוכן להקשיב ולעזור עם סבלנות אין קץ, `מאובזר` בכלים רבים ומגוונים שסייעו לנו בהתמודדות עם מצבים שונים ויותר מכל הרגשנו שבאמת אכפת לו מאיתנו. היום, בדיעבד, אני רק יכול להצטער שלא הכרנו את אמיר קודם לכן, אולי כך היינו יכולים להתמודד עם המחלה הזאת בצורה קצת יותר טובה.

   טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית בשילוב מיינדפולנס, בודהיזם ו CBT

   שמי אופק בן 23 אני סובל מ ocd מגיל 13. במהלך השנים חלה לי החמרה שהתבטא אצלי במחשבות טורדניות . התחלתי טיפולים אצל 3  פסיכולוגים שונים . שכמובן עבדו לפי הספר אבל לא באמת התיחסו למה שעומד מאחורי הבעיה שלי .  הטיפולים איתם לא עזרו לי וחלה לי החמרה . בניסיון נואש למצוא טיפול מתאים ,הגעתי לאמיר . שזיהה אצלי את הבעיות הפנימיות מתחת ל ocd  ועם טיפול מסור ובליווי אישי הצליח לקלף אצלי את הקליפות לאט לאט . שינה את השקפת החיים שלי וצורת החשיבה שלי על ידי עבודה במדיטציות וקבלת הבעיה ולדעת לשחרר את המחשבות . הרגשתי באמת שיש בנאדם שאכפת לו מההתקדמות שלי , ואכפת לו ממני באופן כללי . אני רוצה להגיד תודה רבה שלקחת את הטיפול איתי יד ביד ולא נתת לי להרגיש לבד , וגם זיהית אצלי בעיות חבויות שהיו בי במהלך השנים . אני מרגיש אחרי כל טיפול בנאדם ששואב יותר ויותר ידע על הסתכלות והתמודדות עם הבעיה שלי . וגם יותר חזק בהתמודדות עם הבעיות שלי . רציתי להודות לך ושאני שמח שזכיתי להכיר מטפל כמוך

   קורס מיינדפולנס ובודהיזם

   אמיר רוצה להודות לך על חודשיים של מפגשי מיינדפולנס מעשירים ,מרגיעים, מעוררים, מפרים,מנחמים וממלאים את הלב והנשמה באהבה ,בחמלה ובהבנה. מפגשים בהם לכול אחד נתת מקום ,מפגשים בו נתת לנו כלים לנסות ולהתקרב לשלווה שהנשמה כה זקוקה לה. למדתי ממך לנסות ולהתבונן בכול אחד בחמלה ,בהבנה, תודה על שהעשרת את עולמי ב"זהב" . בכול מפגש אמרת שאתה "לא מואר" אך ללא ספק הארת את דרכי. תבורך באהבה 🌟

   טיפול CBT בפחדי ילדים והתקפי פאניקה

   20.4.11

   הגענו אל אמיר שפר בעקבות המלצה של מטפלת רגשית מנוסה מהמכון להתפתחות הילד. סיבת הפניה הייתה בקשת עזרה בטיפול בבננו בן השש שחווה חרדות קשות ששיבשו את שגרת יומו בצורה קשה ושאנחנו כהורים לא הצלחנו להתמודד איתן ואתו. המצב כה הורע שלא יכולנו לצאת איתו החוצה כמעט עקב התקפי חרדה קשים בעיקר סביב מדרגות, בניינים גבוהים ועוד.

   למרות שהגענו בגלל בננו, אמיר עמד על כך כי בטרם יפגוש אותו נערוך פגישות שבועיות אתנו לשם עבודת הדרכה מעמיקה שלנו כהורים.

    

   השקפת עולמו כמטפל, שקודם השינוי צריך לבוא מהבית ומהורים ורק אחר כך יתאפשר שינוי אצל הילד, הוכיחה את עצמה למרות הקושי שלנו לקבל זאת בהתחלה. ההתעקשות של אמיר לדחות את הצורך שלנו לפתרון מהיר כאן ועכשיו ובמקום זאת לעמוד על כך שנכון יהיה קודם לרדת לעומקם של התנהגויות ותהליכים שלנו בבית עם הילד הביאה לכך שמהר מאד ראינו שינוי בבננו, למרות שלא הוא, אלא אנחנו אלו שעשינו שינוי בחשיבה שלנו ובהתנהגות שלנו ללא

   ידיעתו ומעורבותו בתהליך.

    

   לאמיר יכולות הקשבה ועיבוד הנאמר בפגישות אשר מעלות על פני השטח תמונה ומראָה המשקפות לנו כהורים את המציאות, גם אם אינה נעימה. ראייתו המדויקת וניתוח האירועים שהובאו בפגישות הביא אותנו להבנות אחרות וחדשות שלא היינו ערים להם למרות שכביכול ההורים "יודעים" הכי טוב מה יועיל לילדם.

   בהדרכתו של אמיר הצלחנו לשנות התנהגויות ותגובות שהחשבנו כאוטומטיות וברורות ושבעצם הקרינו והשפיעו על בננו ולא תמיד לטובה. השינוי בבננו נבנה אט אט יחד עם העבודה האישית שלנו.

   בהמשך, בננו טופל תקופה קצרה של שמונה פגישות בהן עבד איתו אמיר בטכניקות פרקטיות להתמודדות עם מצבי חרדה. ביחד למדנו מה עושים כשמפלצת החרדה מגיעה שוב, למדנו לסווג את רמת החרדה וגם ראינו שהשד לא נורא כל כך. למרות התנגדותו של בננו להגיע לפגישות ולהתמודד עם הפחדים שלו בגובה העיניים, הוא הצליח ליישם את מה שאמיר לימד אותו ותוך זמן קצר עצם הזכרת הטכניקות הפיגו את הפחד.

   אנחנו ממליצים בחום על אמיר שפר כמטפל למרחקים ארוכים. למרות שהרצון לפתרון מהיר נראה מאד מצודד בייחוד בעתות קושי ומשבר הרי שמניסיוננו עבודת "עומק" עם ההורים היא משמעותית ומניבה תוצאות שנשארות גם לאחר תום הטיפול.

   הורים של ילד מיוחד.

    

   השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

    טיפול בהתמכרויות | שימוש בני נוער בסמים

    הגענו לשפר אמיר מהמלצה של היועצת החינוכית בבית הספר אחרי שנואשנו

    גילינו במקרה סמים בחדר של בננו. למרות השיחות, הצעקות, האיומים הוא המשיך בשלו. שקרים, היעלמויות, ירידה בלימודים. ובעיקר המשיך לעשן גראס עם חבריו.

    אמיר פגש אותנו ביחד וכל אחד לחוד. בדרכו הישירה הוא הצליח להגיע לבננו שבכלל בהתחלה התנגד לטיפול. ואחרי המפגשים הראשונים עם אמיר המשיך את הטיפול ברצון.

    למדנו אצל אמיר לתקשר, להבין מה קורה לבננו וגם לשים לו גבולות.

    ובעיקר הבן שלנו חזר לתפקוד.

    התהליך לא היה פשוט, אמיר ישיר ודורש. אבל גם חם ומבין.

    אנחנו ממליצים בחום על אמיר!

    פסיכיאטר ממליץ על אמיר שפר והטיפול בבנו

    לא בכל יום יכול ניצב המטפל מן הצד השני של המתרס ומסתכל בהשתאות על מלאכתו של מטפל אחר.

    אחרי ניסיון של עשור בתחום הנפש כמטפל, הגעתי עם בני לטיפול אצל שפר אמיר בגלל בעיות חרדה של ילדי.

    אמיר חשף אותי לשיטת טיפול מוכרת מזוית חדשה בצורה שמתאימה לילדים. לא עוד מתכון של פעולות להורדת חרדה מיידית, אלא עבודת נמלים  סבלנית והדרכת הורים עם ראיית הילד באמצע גם ללא נוכחותו. זה לא קל. זה אפילו קשה. אבל יש לזה תוצאות!

    הילד, שהיה במרכז לאורך כל הזמן הגיע לטיפול רק אחרי 7 מפגשים. השיטה היתה מעולה ועבדה מצוין. לאט ובסבלנות אין קץ  הקנה אמיר את עקרונות ההתמודדות לילד בן פחות משש שנים. התגובות האוטומטיות נעלמו, החרדה פחתה, התגובות היו נינוחות יותר ויכולות הילד השתפרו. לא עבר הרבה זמן ואפשר היה לדבר על החרדות בזמן עבר.

    עכשיו נשאר רק לומר תודה. בנימה מקצועית אוכל לומר שאמיר שולט ברזי הטיפול ההתנהגותי בילדים ביד רמה. היכולות המקצועיות שלו מעולות. הגישה אמפטית מכילה ועם זאת מעמידת גבולות ודרישות במינונים מדויקים. וכאשר עובדים מדויק, יש תוצאות. הטיפול נמדד במבחן התוצאה ואחרי זה כל מילה נוספת מיותרת. אין לי ספק שהמכון של אמיר שפר עומד בשורה אחת (ובגאווה) עם המכונים הטובים בארץ.

    בכבוד רב,
    דר`  ו.
    פסיכיאטר, פסיכותרפיסט
    ואבא של…..

    בעיות התנהגות. אלימות מתבגרים כלפי הורים. סמכות הורית

    הגעתי לאמיר שפר בעקבות המלצה של יועצת בית ספר בגלל בעיות התנהגות קשות שהיו לבני בן ה- 17. שקרים, שליטה עלי, אלימות, העלמויות מהבית, צעקות בבית וכו`…
    לאחר שאמיר שמע את כל הבעיות ממני החל תהליך של שיחות והדרכה שלי ובהמשך גם טיפול של בני.
    לולא הטיפול אצל אמיר לא הייתי רוצה לחשוב באיזה מצב בני יכל להימצא היום ושמחה שהגעתי אליו בזמן !!!!
    אני מברכת כל רגע שבני ואני אצלך בטיפול

    טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדיכאון

    למעלה מעשור של מצב בלתי נסבל של דיכאון. התרופות עזרו במעט ובקושי הצלחתי להחזיק מעמד בעבודה. הכל נראה חסר סיכוי, עד שפגשתי את אמיר. אמיר משלב מקצועיות, יידע, אכפתיות, חוש הומור ובעיקר אמונה בלתי נגמרת.

    סיוע בתנאי שירות בצבא

    מקצועי ושירותי ממליץ בחום. עזר והקשיב והמון בזכותו הבן שלי משרת בצבא וקם כל יום בהרגשה נפלאה

    סיוע בגיוס מותאם

    פנינו לאמיר על מנת לסייע לבני לפני גיוס לצה"ל. אמיר זיהה את המצוקות בו הוא שרוי, גילה מקצועיות, מעורבות ואכפתיות רבה. האמפטיה של אמיר סייע לבני ובפרק זמן כמעט בלתי אפשרי סייע לנו רבות בהתמודדות עם מצב מורכב במיוחד הן בצד הטיפולי והן בהיבטים המעשיים. ממליץ בחום. תודה

    טיפול בחרדה, התקפי פאניקה ופוביות

    אחרי שנה של טיפול שלא עזר שבו החרדות נשארו הגעתי לאמיר שפר. החרדות שלי היו סביב מחלות, פחדים לגבי הילדים שלי, פחד מחרקים ורעשים ולפעמים פשוט לא לצאת מהבית. מה שהכי היה קשה זה מה שהיה קורה בגוף. הרעד, קושי לנשום, לחץ בחזה, כאבי ראש. תודה לך על ההשקעה והעזרה ובייחוד תודה על הטלפונים והמיילים שמאוד עזרו כשפחדתי

    טיפול בדיכאון וטיפול ב PTSD פוסט טראומה

    אמיר נתן לי בחזרה את החיים שלי.
    הגעתי אליו לראשונה אחרי צוק איתן.
    אמיר זיהה את הקשיים הנפשיים שהייתי בהם, טיפל בהם בצורה מדויקת ושורשית ומהירה , מה שהביאה להקלה מידית בתווך הקצר. בנוסף ליווה אותי אמיר לאורך כל הדרך עד להעלמת התסמינים כלל – תהליך עומק הדורש זמן, הבנה עמוקה של נפש האדם, עדינות והצבת גבולות ברורים במקומות שצריך. זה תהליך לא פשוט ואמיר יודע להעביר אותו בצורה יוצאת מן הכלל. בזכות תהליכי העומק שאמיר העביר אותי קבלתי את החיים שלי בחזרה.
    ממליץ בחום.

    טיפול בהתמכרות לגראס, חרדה ודיכאון

    מטפל, מורה לנפש ואיש מקצוע משכמו ומעלה 🙏🏼
    הגעתי לאמיר שפר לאחר כמה ניסיונות עם מטפלים אחרים וגיליתי סטנדרט אחר של מקצועיות ומוסר. הוא נפש אצילית.. חכם, חד, מצחיק, כריזמטי והרשימה עוד ארוכה.

    אמיר לא השאיר גרגר אחד של ספק וצלל למעמקי הנפש. שם עשינו עבודה שורשית, ובנינו יסודות איתנים. איתו הבנתי כמה נדרש המפגש עם מטפל מקצועי כדי לחולל שינויים אמיתיים.